"מורשת זבולון" - בית חינוך כמשפחה

ביום שישי לפני כשבוע זכו תלמידי  בית הספר "מורשת זבולון" לחוויה יוצאת דופן. בכל אחת מכיתות בית הספר, על פי מערכת מסודרת שתוכננה מראש, נכנסו הורים, דודים, אחים וכד'. ללמד אותם בתחומי דעת שונים שלא מתוך תכנית הלימודים השגרתית- למידה מעשירה שהיא חוויה .

ביום שישי לפני כשבוע זכו תלמידי  בית הספר "מורשת זבולון" לחוויה יוצאת דופן.

בכל אחת מכיתות בית הספר, על פי מערכת מסודרת שתוכננה מראש, נכנסו הורים, דודים ,אחים וכד'. ללמד אותם בתחומי דעת שונים שלא מתוך תכנית הלימודים השיגרתית- למידה מעשירה שהיא חוויה .

מיזם מיוחד זה פועל כבר מספר שנים בבית הספר ופועל בהצלחה בכל כיתות בית הספר, רבים מההורים התנדבו למיזם.

בכל אחת מהכיתות התנדבו הורים וסיפרו על תחום העיסוק שלהם. התלמידים נחשפו נושאים לא מוכרים ולמידע חדש אשר העשיר אותם ופתח בפניהם נקודות מחשבה ורעיונות ואולי אף העלה מחשבות לגבי עיסוקם העתידי…

תחומי העניין היו רבים ומגוונים , החל מרופאים- רפואת שיניים, רפואת ילדים ועד עובדי הי-טק אמני מוסיקה ועוד. מתנדבי המיזם סיפרו על העיסוק שלהם  או התחביב והעלו את חשיבותו בפני התלמידים, כמו למשל, נושא השמירה והמניעה מפני מחלות שמירת ההיגיינה ועוד תחומים החשובים לילדים הצעירים. גם מתנדבי מד"א הגיעו והציגו בפני התלמידים את האמבולנס ושירותיו. המתנדבים שהגיעו מתחום ההי-טק סיפרו על נפלאות הטכנולוגיה, בהחלט – מדהים!!!

משפטנים שהתנדבו העלו סוגיות משפטיות לדיון. ועוד הרצאות מרתקות שהילדים זכו להם בזכות שיתוף הפעולה ורוח ההתנדבות הטובה של אנשים טובים…

 היה יום חוויתי ומעניין!

גלריית תמונות

ידיעות נוספות

יום ירושלים

4 ביוני 2019

ל פי החלטת הממשלה, נקבע יום כ"ח באייר כיום ציון חגה של ירושלים. יום המסמל את רציפות הקשר ההיסטורי המיוחד לירושלים.  גם אנו בבית הספר ראינו חשיבות רבה לציון יום חשוב זה , ונתנו ביטוי ומשמעות לחיזוק ועיצוב הקשר שלנו  עם עיר הקודש.

יום הורים פתוח

30 באפריל 2019

בסיום שבוע החינוך הוזמנו הורי שכבות ב'–ה' לחשיפה וטעימה מהעשייה החינוכית בבית הספר.